تلفن سانترال

مراکز تلفن پاناسونیک برای کارایی بهتر و اپراتوری راحت تر کاربران نیازمند تلفن هایی هستند با امکانات و تعداد دکمه های بیشتر که بتواند فضای کاربری و امکانات بیشتری بدهند .

شرکت پاناسونیک با به کار گیری از جدیدترین فناوری ها برای تلفن های تولیدی خود بجدید ترین و پیشرفته ترین امکانات را فراهم کرده است در ادامه به این امکانات اشاره خواهیم کرد .

تلفن سانترال پاناسونیک به سه دسته تقسیم بندی میشوند.

1-تلفن سانترال آنالوگ 

2-تلفن سانترال دیجیتال

3-تلفن سانترال آی پی

تلفن سانترال هایبرید 

این نوع تلفن های تلفن هایی  هستند که با قیمت مناسب تری عرضه میگردند . از این نوع تلفن ها برای مراکز کوچک kx-te و مراکز بزرگتر kx-td  استفاده میشوند .

این مراکز با چهار رشته سیم کار میکنند به صورتی که دو رشته سیم تلفن را روشن کرده و دو رشته دیگر وظیفه رساندن بوق را به تلفن دارند .

این نوع تلفن با پارت نامبر kx-t77xx  تولید و عرضه میگردد .

تلفن سانترالتلفن سانترال دیجیتال 

این نوع تلفن ها از لحاظ  ظاهری شبیه به تلفن های آنالوگ هستند اما امکانات بیشتری دارند . این نوع تلفن ها دارای تعداد کلید بیشتری هستند .

دکمه های کناری تلفن امکاناتی برای کاربر فراهم میکند تا بتواند راحت تر با خط های داخلی و شهری ارتباط برقرار کند .

این نوع تلفن ها با دو رشته سیم راه اندازی میشنود و بخاطر همین موضوع برای اتصال این تلفن ها تعداد زوج های کمتری برای کابل کشی نیاز میباشد .

همین طور میتوان از پشت تلفن های دیجیتال یک داخلی مجزا فعال سازی کرد که به این نوع داخلی ها dxdp هستند . پس میتوان گفت از یک پورت دیجیتال میتوان 2 عدد داخلی فعال سازی کرد .

از این تلفن ها میتوان به مدل های KX-t76xx  و KX-DTXX   اشاره کرد .

تلفن سانترالتلفن سانترال آی پی

این نوع تلفن ها با امکانات بیشتر  و خاص تر تولید میشوند به صورتی که بستر و پروتکل این تلفن ها دیگر سیم  های تلفن نیستند بلکه از کابلهای شبکه استفاده میکنند .

از این تلفن ها میتوان به امکاناتی همچون مکالمه صوتی شفافتر ، مکالمه تصویری ، انتقال صدا به سراسر دنیا اشاره کرد . امکانات ویپ voip یا voice over internet protocol

انتقال همزمان مکالمات تلفنی بر روی یک شبکه دیتا

از این نوع تلفن ها میتوان به مدل های kx-ntxx  اشاره کرد.

تلفن سانترال

فهرست
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟