سانترال 

دستگاه سانترال یک سخت افزار قدرتمند همه کاره برای مدیریت خطوط شهری و مدیریت خطوط داخلی میباشد .

سانترال ها داری امکانات مختلفی هستند که متواند تمامی نیازهای ارتباطی مجموعه های بزرگ و کوچک را بر طرف کند .

وظیفه این دستگاه ارتباط دادن خطوط شهری و داخلی ها میباشد که این امر میتواند ارتباطات تلفنی شما را بهبود بخشد .

سانترال ها با کیفیت و ظرفیت های مختلف تولید و عرضه میگردد .

سانترال ها امکانات مختلفی به کاران میدهد که از این امکانات میتوان به پاسخگویی خودکار ، صف انتظار تماس ، استفاده از خطوط 4 و 5 رقمه و… اشاره کرد .

سانترال

انواع دستگاه سانترال

دستگاه سانترال را بر اساس ظرفیت و امکانات میتوان تقسیم بندی کرد .

1- انواع سانترال بر اساس ظرفیت 

سانترال ها بر اساس ظرفیت و امکانات طبقه بندی میشوند که در زیر به این مطلب میپردازیم

سانترال با ظرفیت محدود

این نوع سانترال برای مجموعه های کوچکتر با ظرفیت های محدود تری تولید و عرضه میشود

این نوع سانترال دارای ورودی و خروجی های مشخصی هستند.

برای مثال میتوان به دستگاه های kx-tesT.kx-tem اشاره کرد که نسخه کوچکتر دارای ظرفیت 3 ورودی خط شهری و 8 خط داخلی میباشد و نسخه متوسط آن داری ورودی 6 خط شهری و 16 خط داخلی و نسخه ظرفیت بالاتر آن که نهایت ظرفیت این سانترال میباشد ورودی 8 خط شهری و 24 خط داخلی میباشد .

این مراکز کوچک اما با امکانات بالا توانسته است رضایت کاربران را بدست آورده و میتوان به عنوان پر فروش ترین مراکز تلفن از آن یاد کرد .

از تلفن هایی که این نوع مراکز تلفن را پشتیبانی میکند به تلفنهای 2 رشته ایی خانگی ، انواع فکس ، تلفن های بی سیم و تلفن های اختصاصی سری kx-t77xx  اشاره کرد .

از پورت های موجود در این مراکز میتوان به پورت usb  برای اتصال کامپیوتر برای برنامه ریز ، پور rs232  برای خروجی گرفتن از اتفاقات سانترال و ورودی پورت باطری که برای اتصال باطری برای روشن ماندن سانترال در زمان های قطع برق اشاره کرد.

قابل ذکر است که برای نمایش شمارهای تماس گرفته شده روی صفحه نمایش نیاز به کارت کالر آدی میباشد که بصورت جداگانه روی این مراکز تلفن متصل میگردد و هر کارت کالر ایدی 3 خط شهری را پشتیبانی میکند .

سانترال
سانترال
سانترال

سانترال با ظرفیت بالا

این نوع سانترال دستگاه های پر ظرفیت و شناور نامیده میشوند.

این مراکز با داشتن فضای خالی برای قراردادن کارت های مختلف به نام slots  امکان این را به کاربر میدهد تا بر اساس نیاز مجموعه کارتهای مختلف در دستگاه قرار داده و از آن به بهترین نحو ممکن استفاده نماید .

این فضا ها یا  slots ها بر اساس مدل ها مختلف هستند برای مثال slots در مراکز تلفن kx-tda100  پنج 5 عدد میباشد و در kx-tda200  ده 10 عدد میباشد .

از کارت هایی که میتوان اشاره کرد کارت های

کارت مربوط به خطوط شهری

کارت مربوط به خطوط داخلی دیجیتال

کارت مربوط به خطوط داخلی آنالوگ

کارت مربوط به کارت optional

و …. اشاره کرد .

این مراکز داری امکانات فوق العادهایی هستند که میتواند به طور کامل تمامی نیاز های ارتباطی مجموعه شما را رفع نماید .

سانترال
سانترال
سانترال

سانترال تحت شبکه

با گذشت زمان و ارتقاع تکنولوژی تجهیزات با امکانات بهتر و ارتباطت با کیفیت تر وارد بازار شد که سانترال های تحت شبکه را طراحی و تولید کردند . این مراکز با حفظ امکانات گذشته سانترالها امکانات بیشتری را به آن مراکز اضافه کرد که از این امکانات می توان به انتقال صدا و مکالمه تصویری از راه دور اشاره کرد .

بستر این مراکز از طریق کابل های 8 رشته ایی شبکه میباشد و با پروتکل های شبکه های کامپیوتری یک است .

از این نوع مراکز تلفن میتوان به مراکز سری tde ، ns ، hts  اشاره کرد .

تلفن هایی که این مراکزتلفن پشتیبانی میکند تلفن های مخصوصبود و همینطور در بعضی مراکز تلفن های هیبریدی و دیجیتال پشتیبانی میشوند .

تلفن سانترال

حوب وقتی شما دستگاه سانترال خریداری میکنید . این مراکز تلفن نیازز دارند تلفن های مخصوص به این مراکز تلفن متصل میگردد

که با استفاده این تلفن ها می تواند مدیریت بهتری بر روی خطوط داشت و همینطور از طریق این تلفن ها میتوان مراکز تلفن را برنامه یزی کرد. از این تلفن ها میتوان به مدل ها

kx-t77xx , kx-76xx , kx-tdxx و … اشاره کرد .

چه برندی را انتخاب کنیم

شرکت های بزرگی این مراکز تلفن را تولید میکنند ،  اما دستگاه ها و تجهیزاتی که شرکت پاناسونیک تولید و روانه بازار کرده است جز پرفروش ترین ها و از لحاظ امکانات بیشترین امکانات را در اختیار کاربران قرار میدهد .

شرکت پاناسونیک شرکتی قدرتمند در تولیدات تجهیزات الکترونیکی میباشد که نیازی به تعریف و تمجید ندارد و کمتر کسی است که این برند را نشناسد .

کیفیت بالای تولید تجهیزات ، گارانتی ، عمر بالای تجهیزات، یکی از بهترین دلایل انتخاب این شرکت و برند یری خرید تجهیزاتت مخابراتی میکند .

گروه فنی و مهندسی ارتباط ساز

گروه فنی و مهندسی ارتباط ساز به عنوان نماینده فروش محصولات مخابراتی پاناسونیک همراه با یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش کنار مشتریان گرامی خود میباشد .

فهرست
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟