نصب سانترال و تجهیزات

بعد از خرید تجهیزات اولین چیزی که متوجه خواهیم شد نصب و راه اندازی تجهیزات میباشد . خوب چگونه باید این کار را انجام داد . چه اطلاعاتی نیاز است تا بر اساس استانداردها و کم و کیفی کار بهترین نصب را انجام داد تا بیشتر ین بهره وری را داشت ؟

خوب کسی که این تجهیزات را نصب سانترال و راه اندازی میکند چه اطلاعاتی را باید داشته باشد ؟

اطلاعات کامل درباره تجهیزات ، چگونگی کارکرد تجهیزات ، اطلاعات درباره استاندارد های کابل ها ، نحوه راه اندازی زیر ساخت ، داکت کشی و کابل کشی بر اساس نیاز مجموعه همه و همه این مسائل نیازمند داشتن اطلاعات کافیست .

نصب سانترال

خوب حالا میرسیم به این نکته که چگونه میتوان فردی را پیدا کنیم که بتواند تمامی این مسائل را به نحو احسنت انجام دهد تا شرایط ایده آلی را به وجود آورد .

پیدا کردن تکنسینی که بتواند به تمامی این امور مسلط باشد کاری سخت میباشد .

گروه فنی و مهندسی شبکه گستره هوشمند با داشتن کادری حرفه ایی و آموزش دیده با تسلط به تمام این امور شرایط ایده آلی را برای مجموعه شما محیا خواهند کرد .

شما میتوانید با شماره های مجموعه تماس گرفته و با درخواست خدمات پشتیبانی از مجموعه درخواست شما روی سیستم crm شرکت ثبت شده و در اولین فرصت تکنسین های مجموعه برای خدمات خدمت شما رسیده و تجهیزات شما را با بهترین تجهیزات نصب نمایند .

نحوه ثبت سفارش و درخواست

شما میتوانید همه روزه از ساعت 8.30 صبح تا 5 عصر با شماره های 8-02188997257  تماس بگیرید و پرسنل مجموعه با ثبت درخواست شما و ارجاع آن به قسمت فنی و ثبت شماره شما یکی از کارشناسان با شماره شما تماس گرفته و تمامی موارد مربوط به مشکلات شما را ثبت و بر اساس نیاز شما پیش فاکتور صادر و در صورت تاییده شما به محل شما آمده و تمامی موارد را رفع و رجوع کنند . 

نصب سانترال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟